• Jeżeli chcą Państwo zorganizować spotkanie firmowe ze spływem kajakowym? –  Zapraszamy do RiverSquad.pl.

Organizujemy spływy firmowe z przewodnikiem, który prowadzi spływ, opowie rzece, o technice pływania i „ czytaniu rzeki”. Podczas spływu prowadzi grupę tak, żeby nie rozciągnęła się na trasie i pokazuje ciekawe ćwiczenia w kajaku.

W zależności od wielkości grupy, doświadczenia i oczekiwań możemy zaproponować różne kajaki, różne trasy i rodzaje spływów.

Po spływie możemy zorganizować dla Państwa poczęstunek, ognisko, dobrą zabawę.

Zapraszamy do kontaktu w celu stworzenia oferty i wyceny:  kontakt@expertsteam.com 609528135

Każda grupa ma swoją specyfikę, którą chcielibyśmy poznać zanim zaprosimy Państwa na spływ i przygotujemy ofertę.

  • Nasza działania na rzecz firm to nie tylko spływy kajakowe.

Od wielu lat jako Experts Team sp. z o.o sp.k organizujemy również szkolenia z zakresu zwiększania efektywności zespołu i spotkania integracyjne. Jeżeli chcieliby Państwo dowiedzieć się więcej o tym obszarze naszej działalności zapraszamy na stronę www.expertsteam.com oraz do kontaktu, chętnie opowiemy o naszych doświadczeniach i możliwościach: kontakt@expertsteam.com

  • Społeczna Odpowiedzialność Biznesu ( CSR )– zapraszamy firmy również do

współpracy w ramach CSR. Angażujemy firmy na różne sposoby w ciekawe projekty społeczne.

SPŁYW ZA SPŁYW – Jako firma możecie zasponsorować spływ lub inne aktywność np. dla grupy dzieci z Rodzinnych Domów Dziecka, lub osób z niepełnosprawnościami. Dla takiej samej ilości osób ile było na waszym firmowym spływie.

ZOSTAŃ PRZEWODNIKIEM – Możecie również, do czego zachęcamy włączyć się na różnych poziomach w organizację aktywności. Np. przejść szkolenie kajakowe, potrenować i wystąpić w roli przewodników dla osób z niepełnosprawnościami.

SPRZĄTANIE ŚWIATA – to znana od lat a niestety nadal bardzo potrzebna forma aktywności na rzecz środowiska naturalnego. Połączenie spływu firmowego ze szczytnym celem sprzątania rzeki i brzegów, jest bardzo wartościowym sposobem wspólnego spędzenia czasu, po którym nie może zabraknąć wspólnego biesiadowania.

Jeżeli jesteście zainteresowani działaniami w tym obszarze zapraszamy do kontaktu: j.beldycki@expertsteam.com 609 528 135