POSIADAMY:

80 KAJAKÓW DWUOSOBOWYCH i 25 KAJAKÓW JEDNOOSOBOWYCH 

Kajaki dwuosobowe :

Roteko Sprinter (2+1 – dodatkowo montowane oparcie dla dziecka)

Roteko Sprinter
Roteko Sprinter

Konstrukcja Sprintera została dopracowana na podstawie wieloletnich testów kajakarzy
i wypożyczalni. Kajak został wykonany z polietylenu HDPE o zwiększonej wytrzymałości
i twardości, który zapewnia trwałą, sztywną konstrukcję. Wygoda, bezpieczeństwo i dobra pływalność to główne zalety Sprintera. Kajak wyposażony jest w wygodne, składane fotele z miejscem na napój, które poprawiają komfort siedzenia w kajaku. Oparcie dla dziecka jest w standardzie. Oparcie można ustawić w trzech położeniach albo całkowicie zdemontować. Dla wygody kajakarzy kajak ma zamontowane podnóżki. Sprinter jest bardzo uniwersalny. Świetnie spisuje się na rzekach, nawet tych trudniejszych,
o większej ilości powalonych drzew. Bardzo dobrze radzi sobie na jeziorach, gdzie mamy do czynienia z falą i wiatrem bocznym.

Charakterystyczne dla naszej wypożyczalni są Sprinery w kolorze różowym
i fioletowym.

        Roteko Sprinter Roteko Sprinter

Kajaki jednoosobowe:

  1. Cruiser 430 Prijon
  2. Aquarius Trek
  3. Roteko Smart
  4. Pyranha Fusion

1. Cruiser 430 Prijon

Cruiser 430 Prijon
Cruiser 430 Prijon

Cruiser 430 to stabilny, bezpieczny, dobrze trzymający kierunek kajak, który jest idealną propozycją dla rekreacji i turystyki nizinnej. Przestronna komoraCruiser 430 Prijon

bagażowa w rufie, pojemny dziób oraz siatka pokładowa przed kokpitem pozwalają spakować niezbędne rzeczy na każdą wycieczkę. Kolejną zaletą Cruisera jest ogromny kokpit – zarówno początkujący, jak i bardzo duży kajakarz doceni łatwość wsiadania i wysiadania.

 

2. Aquarius Trek

Aquarius Trek
Aquarius Trek

Aquarius TrekTo kajak, który sprawdza się doskonale we wszystkich akwenach: rzece, jeziorze, morzu.

Dzięki odpornemu materiałowi użytemu do produkcji idealny na kręte i kamieniste rzeki. Jego sylwetka jest smukła i dobrze reaguje na ruch wiosłem. Długość 4,20 m. Duży, wygodny kokpit. Trek jest niezwykle ładowny. Wyposażony w 2 luki bagażowe oraz dodatkowy schowek. Świetnie się więc sprawdzi podczas długich wypraw.

 

 

3. Roteko Smart 

Roteko Smart 
Roteko Smart 

Jest to kompaktowy, bezpieczny kajak dla początkujących kajakarzy, jak i osób z doświadczeniem, szukających spokojnego kajaka, który pozwoli

Roteko Smart dotrzeć w najciekawsze zakamarki rzeki czy jeziora. Podstawową zaletą kajaka jest stabilność, łatwość manewrowania i to najważniejsze – duża wyporność. Przez ostatnich kilka lat woda w rzekach nie rozpieszczała, było jej naprawdę mało. Konstruktor smarta o tym pomyślał. Kajak ma szerokie dno, by jak największą powierzchnią przywierał do tafli wody, a jak najmniej zanurzał się w wodzie. Wręgi na dnie zostały zaprojektowane tak, by kajak trzymał linię płynięcia. Kokpit jest duży i wygodny. Nie stanowi większego problemu do wejścia i wyjścia dla dużych kajakarzy.

 

4. Pyranha Fusion

Pyranha Fusion
Pyranha Fusion

To fantastyczny kajak typu cross-over, który pozwala się cieszyć pływaniem zarówno na białej wodzie od WW1 do WW4, jak i spokojnych rzekach, jeziorach czy morzach. Pyranha rewelacyjnie pokonuje przeszkody, jest zwinna i wygodna. Cechuje ją stabilność i szybkość. Wyposażona w skeg, który sprawia, że kajak niezwykle łatwo trzyma kurs.

          Pyranha Fusion Pyranha Fusion